OBJAVITE

Mreže i Komunikacije

FILTERI

KATEGORIJE

KANTON / REGIJA
Svi

CIJENA
Od
Do

STANJE

VRSTA ARTIKLA

BREND
Svi

OSTALI FILTERI

Ukupno pronađeno 6.933 rezultata
300 KM
Prije 15 dana
NOVO
Sarajevo, Novi Grad

Ruter TP LINK TL-WR740N vise komada

061510077
OLX PRO
10 KM
Jučer, 18:23
KORIŠTENO
PO DOGOVORU
Prije 2 sekundi
Oglas
Tuzla

NOVA Splajser Mašina za optičke kablove

NOV splajser 3 godine garancije
PO DOGOVORU
Prije 14 dana
NOVO
Visoko

TP Link 4G LTE Mobile Wi-Fi M7350

4G LTE Mobile Wi-Fi M7350
OLX SHOP
200 KM
Prije 3 dana
NOVO
Lukavac

Wireless Router ASUS Dual Band RT-AC53

Wireless Router ASUS Dual Band RT-AC53
OLX SHOP
101 KM
Prije 2 dana
NOVO
Banja Luka

TP-Link TL-WN722N usb

NET WL TPL TL-WN722N USB
OLX SHOP
27,90 KM
Prije 12 sati
NOVO
Visoko

Mikrotik RBcAP2nD

Mikrotik RBcAP2nD
OLX SHOP
105 KM
Prije 3 dana
NOVO
Tuzla

Optički Patch Kabal SC-SC/SC-LC SM 9/125 Duplex 2m

Optički Patch Kabal SC-SC/SC-LC SM 9/125 Duplex 2m
9 KM
Prije 6 dana
NOVO
90 KM
Prije 18 dana
NOVO
Sarajevo - Centar

PowerLine PLC Ethernet adapter Moja TV BH Telecom

www.electronic.ba ; 033/225-781
OLX SHOP
106 KM
Prije 40 min
NOVO
Sarajevo - Centar

Bezicni Wireless Router Dual band 867Mbps (21891)

www.electronic.ba ; 033/225-781
OLX SHOP
140 KM
Prije 49 min
NOVO
Sarajevo - Centar

HDMI video Extender preko mreznog kabla RJ45 Logilink

www.electronic.ba ; 033/225-781
OLX SHOP
98 KM
Prije 58 min
NOVO
Novo Sarajevo

Tester za UTP kabal

30 KM
Prije sat
NOVO
Prijedor

Zaštita za CAT5e CAT6 RJ45 (mrežni kablovi)

Po narudžbi - Besplatna dostava 15-20 dana nakon uplate.
OLX PRO
5,99 KM
Prije sat
NOVO
35 KM
Prije 2 sata
KORIŠTENO
Tuzla

Wireless Lan PCI card

Wireless Lan PCI card 108 Mbps
12 KM
Prije 2 sata
KORIŠTENO
Ilidža

WiFi Router Bridge / Ruter Pojacivac Pojacavac Repeater

Pogledajte detaljni opis
OLX SHOP
25 KM
Prije 2 sata
NOVO
Banja Luka

Wi Fi Router

PO DOGOVORU
Prije 2 sata
KORIŠTENO
Banja Luka

Wi-Fi router

Router
20 KM
Prije 2 sata
KORIŠTENO
Banja Luka

Asus RT-AC1200G+ Dual Band router

Asus RT-AC1200G+ Dual Band router, NOVO
OLX SHOP
144,90 KM
Prije 2 sata
NOVO
Sarajevo - Centar

TP-LINK wifi router

100% ispravan koristen mjesec! Wirelles router ruter tp link
40 KM
Prije 2 sata
KORIŠTENO
Prijedor

Cisco XFP-10GLR - OC192SR

Original Cisco.
300 KM
Prije 2 sata
KORIŠTENO
Velika Kladuša

Nanostation m5

PO DOGOVORU
Prije 3 sata
KORIŠTENO
Brčko

Extender Tp link AV 500

Pojacivac wifi signala tp link av500
80 KM
Prije 3 sata
KORIŠTENO
30 KM
Prije 3 sata
KORIŠTENO
Grad Mostar

TP-LINK wi-fi router

Dobro očuvan TP-LINK Wireless extended range router
19 KM
Prije 4 sata
KORIŠTENO
Sarajevo, Novi Grad

Modem Arris

PO DOGOVORU
Prije 4 sata
KORIŠTENO
Zvornik

WiFi antena (omnica) 2.4GHz, 5dBi, Cisco Systems

Visoko kvalitetna WiFi antena (omnica), za rutere, modeme i PC PCI kartice ...
OLX PRO
10 KM
Prije 4 sata
KORIŠTENO
Zvornik

WiFi Wireless i BlueTooth kartice za laptope

Sve vrste Wireless kartica za laptop računare. Pročitajte pod detaljno ...
OLX PRO
10 KM
Prije 4 sata
KORIŠTENO
PO DOGOVORU
Prije 4 sata
KORIŠTENO

OGLAŠAVANJE