OBJAVITE

Pretraga

FILTERI

KATEGORIJE

KANTON / REGIJA
Svi

CIJENA
Od
Do

STANJE

VRSTA ARTIKLA

BREND
Svi

OSTALI FILTERI

Broj portova

Od

Do

Protok (Mbps)

Od

Do

Ukupno pronađeno 223 rezultata
Sarajevo - Centar

LogiLink KVM Switch 2port USB CS22U ATEN

DOSTAVA u roku 24 sata ! www.order.ba
OLX SHOP
52 KM
27.09.2019 u 15:34
NOVO
PO DOGOVORU
Prije 1 sekundi
Oglas
Sarajevo - Centar

TP-Link TL-SF1024 Switch 24x10/100

DOSTAVA u roku 24 sata ! www.order.ba
OLX SHOP
128 KM
27.09.2019 u 15:28
NOVO
Sarajevo - Centar

TP-Link TL-SF1008P Switch 8x10/100 PoE

DOSTAVA u roku 24 sata ! www.order.ba
OLX SHOP
139 KM
27.09.2019 u 15:16
NOVO
Sarajevo - Centar

TP-Link TL-SG1005D Switch 5x10/100/1000

DOSTAVA u roku 24 sata ! www.order.ba
OLX SHOP
39 KM
27.09.2019 u 15:09
NOVO
Sarajevo - Centar

TP-Link TL-SG1024 Switch 24x10/100/1000

BESPLATNA DOSTAVA u roku 24 sata ! www.order.ba
OLX SHOP
269 KM
27.09.2019 u 15:03
NOVO
Sarajevo - Centar

TP-Link TL-SF1016D Switch 16x10/100

DOSTAVA u roku 24 sata ! www.order.ba
OLX SHOP
65 KM
27.09.2019 u 15:00
NOVO
Sarajevo - Centar

TP-Link TL-SG108E Switch 8x10/100/1000

DOSTAVA u roku 24 sata ! www.order.ba
OLX SHOP
85 KM
23.09.2019 u 15:56
NOVO
Sarajevo - Centar

TP-Link TL-SG1016D Switch 16x10/100/1000

DOSTAVA u roku 24 sata ! www.order.ba
OLX SHOP
159 KM
23.09.2019 u 15:52
NOVO
Sarajevo - Centar

TP-Link TL-SF1005D Switch 5x10/100

DOSTAVA u roku 24 sata ! www.order.ba
OLX SHOP
22 KM
23.09.2019 u 15:49
NOVO
Sarajevo - Centar

Mercusys 5-port 10/100M mini Desktop Switch

Mercusys 5-port 10/100M mini Desktop Switch
15 KM
19.09.2019 u 10:26
NOVO
Sarajevo - Centar

Media Filter TP-Link MC210CS

Media Filter TP-Link MC210CS, 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 15Km, switching power adapter, chassis mountable
79,90 KM
19.09.2019 u 10:26
NOVO
Sarajevo - Centar

Media Filter TP-Link MC220L

Media Filter TP-Link MC220L, 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot supporting MiniGBIC modules, switching power adapter, chassis mountable
45,90 KM
19.09.2019 u 10:26
NOVO
Sarajevo - Centar

Media Filter TP-Link MC112CS

Media Filter TP-Link MC112CS, 1 x 100M SC port, 1 x 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1310nm Tx/1550nm Rx, Half/Full-Duplex transfer mode for FX port, Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x), Half Duplex Flow Control (Backpressure)
66,90 KM
19.09.2019 u 10:26
NOVO
Sarajevo - Centar

Media Filter TP-Link MC200CM

Media Filter TP-Link MC200CM, 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 550m, switching power adapter, chassis mountable
79,90 KM
19.09.2019 u 10:26
NOVO
Sarajevo - Centar

Media Filter TP-Link MC100CM

Media Filter TP-Link MC100CM, 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 2Km, switching power adapter, chassis mountable
66,90 KM
19.09.2019 u 10:26
NOVO
Sarajevo - Centar

Media Filter TP-Link MC110CS

Media Filter TP-Link MC110CS, 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable
66,90 KM
19.09.2019 u 10:26
NOVO
Sarajevo - Centar

JetStream 16-Port 10/100Mbps

JetStream 16-Port 10/100Mbps+2-Port Gigabit Unmanaged PoE Switch
459 KM
19.09.2019 u 10:26
NOVO
Sarajevo - Centar

Fortinet L2 PoE Switch - 8 x GE RJ45 ports

Fortinet L2 PoE Switch - 8 x GE RJ45 ports (including 8 x PoE ports with 75W power budget), 2 x shared media pairs (including 2 x GE RJ45, 2 x GE SFP slots), FortiGate Switch controller compatible.
699 KM
19.09.2019 u 10:26
NOVO
Sarajevo - Centar

Fortinet FortiWiFi 50E, 7 x GE RJ45 ports

Fortinet FortiWiFi 50E, 7 x GE RJ45 ports (Including 2 x WAN port, 5 x Switch ports), Wireless (802.11a/b/g/n),Max managed FortiAPs (Total / Tunnel) 10 / 5
999 KM
19.09.2019 u 10:26
NOVO
Sarajevo - Centar

Fortinet FortiWLC-50D Wireless LAN Controller

Fortinet FortiWLC-50D Wireless LAN Controller, Max 50 APs, 4 x GE RJ45 ports, 1 x RJ45 Serial Console port, 1 x 60GB SSD Storage, Single PSU
1.999 KM
19.09.2019 u 10:26
NOVO
Sarajevo - Centar

Fortinet FortiGate-101E, 2 x WAN ports

Fortinet FortiGate-101E, 2 x WAN ports, 1 x DMZ port, 1 x Mgmt port, 2 x HA ports, 14 x switch ports, uplink shared 2 x GE RJ45 ports/2 x SFP slots, 480GB onboard storage. Max managed FortiAPs (Total / Tunnel) 64/32
3.999 KM
19.09.2019 u 10:25
NOVO
819 KM
19.09.2019 u 10:25
NOVO
Sarajevo - Centar

Fortinet FortiGate 100D, 20 x GE RJ45 ports

Fortinet FortiGate 100D, 20 x GE RJ45 ports (including 1 x DMZ port, 1 x Mgmt port, 2 x HA port, 16 x internal switch ports)
2.999 KM
19.09.2019 u 10:25
NOVO
Sarajevo - Centar

Fortinet FortiGate 200D, 18 x GE RJ45

Fortinet FortiGate 200D, 18 x GE RJ45 (including 16 x LAN ports, 2 x WAN ports), 2x GE SFP DMZ ports, FortiASIC NP4Lite and CP8 hardware accelerated, 64GB onboard SDD storage
5.148 KM
19.09.2019 u 10:25
NOVO
Sarajevo - Centar

SWITCH D Link Novo

Potpuno novo.neupotrebljeno
20 KM
27.08.2019 u 15:34
KORIŠTENO
Sarajevo - Centar

Switch TP-Linbk 5-Port 10/100Mbps Desktop Switch

TL-SF1005P-EU TL-SF1005P, TP-LINK Switch TP-Linbk 5-Port 10/100Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE, 5 10/100Mbps RJ45 ports including 4 PoE ports, 58W PoE Power supply, steel case
103,50 KM
19.06.2019 u 16:04
NOVO
Sarajevo - Centar

Switch TP-Link TL-SF1005D

TL-SF1005D Switch TP-Link TL-SF1005D, 5-Port RJ45 10/100Mbps desktop switch, Fanless, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX, Plastic case
21 KM
19.06.2019 u 16:04
NOVO
Sarajevo - Centar

Switch TP-Link 5-Port Gigabit Desktop Switch

TL-SG1005P-EU Switch TP-Link 5-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE, 5 Gigabit RJ45 ports including 4 PoE ports, 56W PoE Power supply, steel case
127 KM
19.06.2019 u 16:04
NOVO
Sarajevo - Centar

Switch TP-Link TL-SF1008D

Switch TP-Link TL-SF1008D, 8-Port RJ45 10/100Mbps desktop switch, Fanless, LED indicator, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX, Plastic case
24,95 KM
19.06.2019 u 16:04
NOVO
Sarajevo - Centar

Switch TP-LINK TL-SF1016

Switch TP-LINK TL-SF1016 (16 x Fast Ethernet/Ethernet, 1U, Rackmount, 1U, Auto-Negotiation, Auto-uplink, MDI/MDI-X switch) Retail
104 KM
19.06.2019 u 16:04
NOVO

OGLAŠAVANJE

Ova stranica koristi kolačiće (eng. Cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom korištenja OLX.ba stranice prihvatate uvjete korištenja.