OBJAVITE

Pretraga

FILTERI

KATEGORIJE

KANTON / REGIJA
Svi

CIJENA
Od
Do

STANJE

VRSTA ARTIKLA

BREND
Svi

OSTALI FILTERI

Broj portova

Od

Do

Protok (Mbps)

Od

Do

Ukupno pronađeno 1.342 rezultata
Banja Luka

Mrežni switch D-link DES-1008D

Mrežni switch D-link DES-1008D
30 KM
Prije 22 dana
KORIŠTENO
PO DOGOVORU
Prije 1 sekundi
Oglas
BESPLATNA DOSTAVA
Ilidža

JetStream 16-Port 10/100Mbps 2-Port Gigabit

JetStream 16-Port 10/100Mbps+2-Port Gigabit
OLX SHOP
449 KM
Prije 5 min
NOVO
Ilidža

Media Filter TP-Link MC110CS

Media Filter TP-Link MC110CS, 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable
OLX SHOP
79 KM
Prije 5 min
NOVO
Ilidža

Cisco SG350-20-K9-EU Switch 16x10/100/1000BASE-T

Cisco SG350-20-K9-EU Switch 16x10/100/1000BASE-T
OLX SHOP
659 KM
Prije 7 min
NOVO
BESPLATNA DOSTAVA
Ilidža

UniFi Switch, 8-Port, 150W

UniFi Switch, 8-Port, 150W
OLX SHOP
499 KM
Prije 7 min
NOVO
BESPLATNA DOSTAVA
Ilidža

SWITCH DLINK 16-PORT GIGABIT SMART MANAGED

SWITCH DLINK 16-PORT GIGABIT SMART MANAGED
OLX SHOP
345 KM
Prije 8 min
NOVO
BESPLATNA DOSTAVA
Ilidža

SWITCH DLINK 10-PORT GB POE SMART MNGED SFP

SWITCH DLINK 10-PORT GB POE+ SMART MNGED + SFP
OLX SHOP
729 KM
Prije 10 min
NOVO
BESPLATNA DOSTAVA
Ilidža

SWITCH DLINK 16-PORT EASYSMART

SWITCH DLINK 16-PORT EASYSMART
OLX SHOP
329 KM
Prije 10 min
NOVO
BESPLATNA DOSTAVA
Ilidža

SWITCH DLINK 28-PORT GB POE SMART MNGED SFP

SWITCH DLINK 28-PORT GB POE SMART MNGED + SFP
OLX SHOP
1.289 KM
Prije 11 min
NOVO
Zenica

Cisco WS-C3524-XL SWITCH-008

Cisco WS-C3524-XL SWITCH-008
OLX SHOP
154 KM
Prije 26 min
KORIŠTENO
Zenica

HP AJ865A StorageWorks

HP AJ865A StorageWorks 3Gb SAS Dual paket blade prekidač za c-Class BladeSystem - NOVO
OLX SHOP
474 KM
Prije 28 min
NOVO
Zenica

Cisco WS-C2960-24TT-L SWITCH-047

Cisco WS-C2960-24TT-L SWITCH-047
OLX SHOP
199 KM
Prije 28 min
KORIŠTENO
Zenica

HP 352 Fibre FC Switch 30-10010-S2

HP 352 Fibre FC Switch 30-10010-S2
OLX SHOP
199 KM
Prije 29 min
KORIŠTENO
Zenica

Switch Enterasys B5G124-48 48-portni

Switch Enterasys B5G124-48 48-portni
OLX SHOP
364 KM
Prije 31 min
KORIŠTENO
Zenica

Cisco Catalyst 2950-24 Switch 24portni

Cisco Catalyst 2950-24 Switch 24portni
OLX SHOP
56 KM
Prije 31 min
KORIŠTENO
Zenica

Cisco Catalyst WS-C3548-XL-EN Switch 48 portova

Cisco Catalyst WS-C3548-XL-EN Switch 48 portova
OLX SHOP
125 KM
Prije 33 min
KORIŠTENO
Zenica

3Com SuperStack 3 Switch 4400 SE 24-Portni

3Com SuperStack 3 Switch 4400 SE 24-Portni
OLX SHOP
99 KM
Prije 33 min
KORIŠTENO
Zenica

Dell 0RP163 PowerEdge 2160AS 16 Port KVM Switch

Dell 0RP163 PowerEdge 2160AS 16 Port KVM Switch
OLX SHOP
264 KM
Prije 33 min
KORIŠTENO
Sarajevo - Centar

Mrežni Ethernet switch 5 portni Logilink NS-0103

www.electronic.ba
OLX SHOP
28 KM
Prije 35 min
NOVO
Sarajevo - Centar

Mrezni Ethernet switch 8 portni Logilink NS-0104

www.electronic.ba
OLX SHOP
34 KM
Prije 35 min
NOVO
Sarajevo - Centar

Mrežni Ethernet switch 16 portni TL-SF1016D (17248)

www.electronic.ba ; 033/225-781
OLX SHOP
59 KM
Prije 36 min
NOVO
Gračanica

Mercusys MS105 Desktop Switch 5x10/100

Mercusys MS105 Desktop Switch 5x10/100
OLX SHOP
17,50 KM
Prije 38 min
NOVO
Gračanica

TP-LINK SWITCH 5-PORT 200Mbps

TP-LINK SWITCH 5-PORT 200Mbps
OLX SHOP
24,50 KM
Prije 38 min
NOVO
Gračanica

S-link SL-SATA35 Usb 2.0 SATA IDE Data Kabel

S-link SL-SATA35 Usb 2.0 SATA + IDE Data Kabel
OLX SHOP
32,30 KM
Prije 41 min
NOVO
Gračanica

D-LINK SWITCH 8-PORT GIGABIT

D-LINK SWITCH 8-PORT GIGABIT
OLX SHOP
56,50 KM
Prije 43 min
NOVO
Sarajevo, Novi Grad

Switch TP-LINK TL-SG1016 16 x Gigabit Ethernet

Switch TP-LINK TL-SG1016 (16 x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet, Rackmount, Auto-Negotiation, MDI/MDI-X switch) Retail
OLX SHOP
169 KM
Prije 43 min
NOVO
Sarajevo, Novi Grad

LiteWave 8-Port Gigabit Desktop Switch 8 Gigabit RJ45

LiteWave 8-Port Gigabit Desktop Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports, Desktop Plastic Case
OLX SHOP
55 KM
Prije 43 min
NOVO
Sarajevo, Novi Grad

DLINK Switch 8-port gigabit Eth Metal (DGS-108 E)

8-Port Gigabit Unmanaged Desktop Switch Inexpensive Gigabit solution for Home/SOHO 8 x 10/100/1000 Mbps Gigabit ports 16 Gbps switching fabric Auto MDI/MDIX crossover for all
OLX SHOP
85 KM
Prije 50 min
NOVO
Banja Luka

Switch TP-Link LS1005G. 5-Port 10/100/1000Mbps (10695)

http://deltapcshop.com
OLX SHOP
30 KM
Prije 51 min
NOVO
Sarajevo - Centar

DLINK switch 5-port ethernet

OLX SHOP
19 KM
Prije 51 min
NOVO

OGLAŠAVANJE

Ova stranica koristi kolačiće (eng. Cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom korištenja OLX.ba stranice prihvatate uvjete korištenja.