OBJAVITE

Knjiga OVISNOSTI od J. Jaffe, R. Petersena i R. Hodgson

Knjiga OVISNOSTI od J. Jaffe, R. Petersena i R. Hodgson

Kategorija

Osnovne informacije

Cijena

12 KM

Stanje

Novo

Obnovljen

Prije 8 dana

OLX brza dostava

ZAPOČNI NARUDŽBU

Brend

Ostale informacije

Vrsta oglasa
Prodaja
Datum objave
OLX ID
49843663
Obnovljen
Prije 8 dana
Broj pregleda
49

Zamjena

Korisnik ne želi zamjenu za ovaj artikal.

Knjiga OVISNOSTI od J. Jaffe, R. Petersena i R. Hodgson



Kratki opis

Ova knjiga koju su napisali stručnjaci, bavi se pitanjem ovisnosti. U njoj su opisane različite tvari koje se upotrebljavaju kao droge (od ljepila do kokaina, od ˝anđeoskog praha˝ do alkohola) i njihovo djelovanje....

Detaljni opis

Knjiga OVISNOSTI: Problemi i rješenja - Obiteljski savjetnik 


Autor:  J. Jaffe, R. Petersena i R. Hodgson

Izdavač:  Globus Zagreb 

Uvez:  Tvrdi

Format:  16 x 23 cm

Broj stranica:  125 (ilustrirano)


50% SNIŽENO!!! 24 KM ---> 12 KM


Kupovinom više knjiga, dajem popust!

HIT PONUDA!!! Kupite sve knjige trenutno na stanju

(oko 25 knjiga ukupne cijene preko 300 KM) 

ZA SAMO 150 KM

+ BESPLATNA POŠTARINA!!! 


Pored ove knjige, pogledajte i ostale knjige u ponudi po ekstra povoljnim cijenama:

Knjiga Jesam li se zaljubila? --> https://www.olx.ba/artikal/47445756/knjiga-jesam-li-se-zaljubila/

Knjiga Svašta u mojoj glavi --> https://www.olx.ba/artikal/49330525/knjiga-svasta-u-mojoj-glavi/

Knjiga Savjetnik za kućnu njegu starih i bolesnih --> https://www.olx.ba/artikal/21842566/knjiga-savjetnik-za-kucnu-njegu-starih-i-bolesnih/

Knjiga Kanarinci i papige --> https://www.olx.ba/artikal/21674134/knjiga-kanarinci-i-papige/

Knjiga Kućni liječnik (Izdanje: 1900. godina) --> https://www.olx.ba/artikal/49945113/knjiga-kucni-lijecnik-izdanje-1900-godina/

Knjiga Psihokibernetika --> https://www.olx.ba/artikal/49925888/knjiga-psihokibernetika-by-maksvel-molc/

Knjiga Razvijanje kreativnog ponašanja ličnosti --> https://www.olx.ba/artikal/49850633/knjiga-razvijanje-kreativnog-ponasanja-licnosti/

- Knjiga Mane i poremećaji ponašanja u dječijem dobu --> https://www.olx.ba/artikal/49850984/knjiga-mane-i-poremecaji-ponasanja-u-djecijem-dobu/

Knjiga Psihoanaliza žalovanja -->  https://www.olx.ba/artikal/49847341/knjiga-psihoanaliza-zalovanja/

Knjiga Potpuno očišćenje od raka --> https://www.olx.ba/artikal/49835325/knjiga-potpuno-ociscenje-od-raka/

- Knjiga Višestruke sposobnosti za učenje --> https://www.olx.ba/artikal/49922347/knjiga-visestruke-sposobnosti-za-ucenje/

- Knjiga Possessio u parnici --> https://www.olx.ba/artikal/49927987/knjiga-possessio-u-parnici/

- Knjiga Antička Grčka - E.istraživač --> https://www.olx.ba/artikal/44792993/knjiga-anticka-grcka-e-istrazivac/

Knjiga Kada zvati liječnika (za bebe, mališane, mlade) --> https://www.olx.ba/artikal/28195265/knjiga-kada-zvati-lijecnika-za-bebe-malisane-mlade/

- Knjiga Povijest ljudskog roda: Rimljani --> https://www.olx.ba/artikal/44777765/knjiga-povijest-ljudskog-roda-rimljani/

- Knjiga Povijest ljudskog roda: Francuska revolucija --> https://www.olx.ba/artikal/44785693/knjiga-povijest-ljudskog-roda-francuska-revolucija/

Knjiga Povijest ljudskog roda: Barbari --> https://www.olx.ba/artikal/44786203/knjiga-povijest-ljudskog-roda-barbari/

Knjiga Tretman preživjelih torture i traume --> https://www.olx.ba/artikal/47314009/knjiga-tretman-prezivjelih-torture-i-traume/

Knjiga Prisutnost zlostavljanja među djecom i mladima --> https://www.olx.ba/artikal/47309196/knjiga-prisutnost-zlostavljanja-medju-djecom-i-mladima/

Knjiga Slobodno vrijeme mladih ili... od Lidije Pehar --> https://www.olx.ba/artikal/47309063/knjiga-slobodno-vrijeme-mladih-ili-od-lidije-pehar/


rsz_sigurna-kupovina-gamat.png

Pogledajte ostale artikle (uvijek možete pronaći nešto zanimljivo):  
----------------------------------------------------------------------------------> http://www.olx.ba/profil/ag_orange


Pod punom krivičnom i materijalnom odgovornošću tvrdim da je predmet ove prodaje original.
Svjestan sam da je prodaja kopiranog sadržaja kažnjiva po zakonu i spreman sam da prihvatim posljedice i prosljeđivanje mojih podataka organima gonjenja ukoliko se dokaže da je predmet moje prodaje kopija originala.

Ova stranica koristi kolačiće (eng. Cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom korištenja OLX.ba stranice prihvatate uvjete korištenja.