OBJAVITE

Airbag kablo sa tipkama VW

Airbag kablo sa tipkama VW

Kategorija

Osnovne informacije

Cijena

40 KM

Količina

1

Stanje

Novo

Obnovljen

Prije 4 dana

OLX brza dostava

ZAPOČNI NARUDŽBU

Detaljne informacije

Namjena
Vozac

Ostale informacije

Vrsta oglasa
Prodaja
Datum objave
OLX ID
34699863
Obnovljen
Prije 4 dana
Broj pregleda
659

Zamjena

Korisnik ne želi zamjenu za ovaj artikal.

Airbag kablo sa tipkama VW



Detaljni opis

NOVO


ODGIVARA ZA SLJEDECA AUTA


VW 

Golf MK6 2009-2012.6.10

Jetta MK5 MK6 2009-2014

Passat B7 2012.1.9-2014

Scirocco 2009.5.25-2014

Tiguan 2010.6.8-2012.6.10

Caddy 2011.6.27-2012.6.10

Touran 2011-2012.6.11

Amarok 2011-2012.7.8

Polo 2009.5.4-2014

CC 2010-2014

Ova stranica koristi kolačiće (eng. Cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom korištenja OLX.ba stranice prihvatate uvjete korištenja.