OBJAVITE

Posao - Skladišni radnik

Kategorija

Osnovne informacije

Obnovljen

24.07.2019 u 15:52

Detaljne informacije

Vrsta zaposlenja
Stalni radni odnos
Radno vrijeme
Puno radno vrijeme
Traženi nivo obrazovanja
Srednja škola
Prethodno radno iskustvo
3 godine
e-mail adresa za prijavu
pravna.sluzba@adazal.ba

Ostale informacije

Vrsta oglasa
Posao
Datum objave
OLX ID
34626730
Obnovljen
Broj pregleda
1657

Detaljni opis

Kompanija „ADAZAL“ d.o.o. Sarajevo zbog povećanja obima poslovanja prima u radni odnos na neodređeno vrijeme radnika na radno mjesto „skladišni radnik“.

Opis poslova:

Skladišni poslovi kao što su komisioniranje robe prema izdatim nalozima, kontrola ulaza i izlaza robe, pakiranje robe, utovar robe, briga o uređenosti skladišnog prostora te drugi skladišni poslovi.

Uslovi:

  • SSS

  • Minimalno 3 godine iskustva rada u skladištu i procesima skladišne manipulacije

  • Sposobnost za rad u timu, fleksibilnost u radu

Kandidati koji uđu u uži izbor bit će pozvani na razgovor za posao.

Oglas ostaje otvoren 30 dana, a vaše prijave možete poslati na e-mail:  pravna.sluzba@adazal.ba