OBJAVITE

Posao - Bravar/cjevar

05.02.2020 u 11:27

Detaljne informacije

Vrsta zaposlenja
Rad na određeno vrijeme
Radno vrijeme
Po dogovoru
Traženi nivo obrazovanja
Srednja škola
Prethodno radno iskustvo
1 godina
Mjesečna neto plata
Po dogovoru
e-mail adresa za prijavu
info@almont.ba
Posao u inostranstvu

Ostale informacije

Vrsta oglasa
Posao
Datum objave
OLX ID
33975742
Obnovljen
Broj pregleda
1746

Detaljni opis

Firma Almont-Inženjering d.o.o. Tuzla raspisuje oglas za  prijem radnika u radni odnos za rad u inostranstvu (Njemačka) na sljedeće pozicije:

Bravar/Cjevar - veći broj izvršilaca

OPIS POSLA:

 - Obavljanje svih bravarskih poslova na proizvodnji, izradi i montaži

USLOVI (POTREBNE KVALIFIKACIJE, ZNANJA, ISKUSTVA I SPOSOBNOSTI):

 - VKV, KV, SSS,
 - Poželjno je da kandidati imaju srednju mašinsko tehničku ili zanatsku stručnu spremu,
 - Poželjno je da kandidati poznaju crteže,
 - Poželjno radno iskustvo na montažnim poslovima,
 - Prednost imaju kandidati koji poznaju njemački jezik.

PRIJAVA TREBA SADRŽAVATI:
 - Biografiju (CV)
 - Dokaze o radnom iskustvu

Prijave slati putem linka ili na e-mail info@almont.ba

Za sve dodatne informacije zvati na broj: 061/178-008

NA OLX PORUKE NE ODGOVARAMO !!!