OBJAVITE

Posao - Terenski komercijalista

Kategorija

Osnovne informacije

Obnovljen

Prije 25 dana

Detaljne informacije

e-mail adresa za prijavu
edin.grcic@digicell.ba

Ostale informacije

Vrsta oglasa
Posao
Datum objave
OLX ID
32534880
Broj pregleda
626

Detaljni opis

Firma Digital City d.o.o. Sarajevo raspisuje konkurs za otvorena radno mjesto:

Komercijalsta za rad na terenu (5 izvrsilaca)

1 izvrsilac, regija Bihaca-Bosanska krajina

1 izvrsilac, regija Prijedor, Gradiska, Derventa

1 izvrsilac, regija Brcko, Bijeljina

1 izvrsilac, regija srednja Bosna

1 izvrsilac, regija Mostar-Hercegovina

Opis radnog mjesta:

- redovito posjecivanje kupaca u cilju ostvarivanja zadanih planova i unaprijedjivanja odnosa

- samostalno pregovaranje sa kupcima u svrhu prodaje robe po uslovima utvrdjenim prodajnom politikom firme

- redovna i pravovremena naplata potrazivanja

- ubjedljiv nacin prezentacije i prodaja artikala iz asortimana firme

- rad na privlacenju novih i zadrzavanju postojecih kupaca

- briga o zadovoljstvu kupca

- pozicioniranje i izlozenost artikala kod kupaca

- pracenje trzista mobilne telefonije i trendova iste

- odgovornost za realizaciju prodajnih planova