OBJAVITE

Posao - Radnik na posluživanju (m/ž)

Obnovljen

Prije 8 dana

Detaljne informacije

Vrsta zaposlenja
Stalni radni odnos
Radno vrijeme
Puno radno vrijeme
Traženi nivo obrazovanja
Srednja škola

Ostale informacije

Vrsta oglasa
Posao
Datum objave
OLX ID
31948988
Broj pregleda
246

Drugi artikli iz ovog shopa

Posao - Ku...

Po dogovoru

Posao - Pr...

Po dogovoru

Detaljni opis

OGLAS
ZA PRIJEM U RADNI ODNOS NA ODREĐENO VRIJEME

Restoran u sklopu hipermarketa Amko komerca na Mojmilu na osnovu ukazane potrebe raspisuje oglas za prijem radnika.
Pridružite nam se i svojim znanjem, energijom i motivacijom pridonesite daljnjem jačanju našeg tima i pružanju vrhunske usluge.

KOGA TRAŽIMO?

Oslanjamo se na ljude koji su poput nas angažovani na svom poslu i rade ga sa strašću.

Ako:
  • se snalazite u dinamičnom radnom okruženju,
  • želite da napredujete u karijeri
  • tražite mjesto gdje se možete ostvariti
  • želite mogućnost stalnog zaposlenja / ugovora na neodređeno
Na pravom ste mjestu – čekamo baš Vas!

Nudimo vam sljedeću poziciju:

Radnik na posluživanju (m/ž) 2 izvršioca

Opis posla:
  • Priprema i posluživanje hrane i pića
  • Komunikacija i posluživanje gostiju
  • Detaljno poznavanje ponude pića i hrane
Uslovi posla:
  • SSS
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Izražena komunikativnost, prijatno i pristojno ponašanje
  • Visok nivo entuzijazma, posvećenosti, profesionalnosti i inicijative
  • Dobre organizacione sposobnosti i brzina u radu
Ukoliko želite postati dio našeg uspješnog tima, svoju prijavu (CV/Biografiju) možete poslati putem opcije"PRIJAVI SE NA OGLAS".

Kandidati pored konkursom predviđenih uslova, dužni su ispunjavati i opće uslove predviđene Zakonom  o radu.

Uz prijavu na konkurs dostaviti kopije dokumenata koji se ne vraćaju:
  • Kratka biografija
  • Dokaz o radnom iskustvu  u struci
  • Eventualnu preporuku predhodnog poslodavca
Potrebne dokumente kojima se dokazuje ispunjavanje uslova konkursa  možete dostaviti lično (svakim radnim danom od 08 - 16 h),  putem pošte  na adresu Ul.Branilaca Sarajeva 20/10 Sarajevo. Za sve dodatne informacije obratiti se na kontakt telefon 033/660-624.