OBJAVITE

WISI LR 82 micro optical node - mini optički nod

WISI LR 82 micro optical node - mini optički nod

Kategorija

Osnovne informacije

Cijena

275 KM

Stanje

Novo

Obnovljen

Prije 4 dana

OLX brza dostava

ZAPOČNI NARUDŽBU

Zamjena

Korisnik ne želi zamjenu za ovaj artikal.

Ostale informacije

Vrsta oglasa
Prodaja
Datum objave
OLX ID
31008868
Broj pregleda
13

WISI LR 82 micro optical node - mini optički nod



Detaljni opis

WISI mini opticki Nod LR 82
Za Telekomunikacione mreze
Na stanju 2 komada

Downstream
Wavelength 1290-1600 nm
Opt. return loss > 40 dB
Fiber single mode 9/125 µm
Optical connector SC/APC
Output impedance 75 Ohm
Frequency range 85 - 862 MHz
Output level (4% OMI, 0...-8 dBm) 90 dBµV
Optical input power 0 ... -8 dBm
Equivalent noise input typ. 4pA /√Hz
Output level - CENELEC 42 channel -4dB slope 90 dBµV
CSO > 60 dB
CTB > 60 dB
Attenuator 0 - 20 dB
RF test point at output -20 dB
RF- connector F-type
Optical input level low red LED
Optical input level -0... -8dBm green LED
Optical input level high yellow LED
Upstream
Laser * FP: 1310 nm
Optical Power 0 dBm
Optical connector SC/APC
RF input level 77-95 dBµV
RF bandwidth 5…65 MHz
Attenuator 0...10 dB
Attenuator fixed (jumper) 0/10 dB
RF test point 77 dBµV = 5% OMI
General
Power supply 230 VAC
Power consumption < 5.5 W
Operating temperature -10°... +55°C
Dimension W x H x D 163 x 90 x 47 mm