OBJAVITE

Posao - Voditeljica domaćinstva u Hrenovici

Stalni radni odnos
Radno vrijeme
Po dogovoru
Traženi nivo obrazovanja
Srednja škola
Prethodno radno iskustvo
Nije potrebno
Mjesečna neto plata
800-1000 KM
Vozačka dozvola
B
e-mail adresa za prijavu
e.emilk@gmail.com
Vrijeme trajanja oglasa
6 mjeseci

Ostale informacije

Vrsta oglasa
Posao
Datum objave
OLX ID
30489316
Broj pregleda
9737

Detaljni opis

Voditeljica domaćinstva

Potrebna voditeljica domaćinstva u Hrenovici. U domaćinstvu stalno boravi stara osoba 84 godine (penzionisani mašinski inžinjer) kao i 2 psa koja borave napolju. Osoba je pokretna i samostalna za potpuno održavanje lične higijene. Hrenovica se nalazi 45 km udaljena od Sarajeva gdje je čist zrak i čista voda, prirodna i zdrava hrana, planinski predjeli koji odmaraju oči.

Opis posla:

  • Vođenje domaćinstva, Održavanje higijene domaćinstva, Nabavka namirnica i drugih artikala neophodnih za potrebe domaćinstva, društvo i pažnja starijoj osobi koja boravi u domaćinstvu, pažnja prema životinjama i održavanje cvijeća.

Profil kandidatkinje:

  • SSS
  • Radno iskusvo ne mora biti formalno, u obzir dolaze kandidatnkinje koje su ove poslove obavljale kao svakodnevnu djelatnost za potrebe svoje porodice, i poznaju funkcionisanje kućnog domaćinstva
  • Osoba sa položenim vozačkim ispitom.
  • Pouzdana, vrijedna i moralna osoba, sa izraženim etičkim stavovima

Uslovi rada:

  • Ugovor o djelu ili ugovor o radu (po dogovoru)
  • Plaćeni putni troškovi
  • Vozilo na raspolaganju
  • Mjesečna zarada: 800 KM
  • Obezbjeđen smještaj
  • Obezbjeđena ishrana (sva 3 obroka dnevno)
  • Slobodan jedan dan nedeljno

  • Za više informacija pozovite 0038765202022 Adnan Hrenovica