OBJAVITE

Ratibida columnifera var pulcherrima / 300 semenki

Ratibida columnifera var pulcherrima / 300 semenki

Kategorija

Osnovne informacije

Cijena

2,50 KM

Količina

5

Obnovljen

Prije 1 dan

OLX brza dostava

ZAPOČNI NARUDŽBU

Zamjena

Korisnik ne želi zamjenu za ovaj artikal.

Ostale informacije

Vrsta oglasa
Prodaja
Datum objave
OLX ID
30359850
Broj pregleda
26

Ratibida columnifera var pulcherrima / 300 semenki



Uslovi prodaje

Isporuka van Srbije: 5KM do 50 gr semena,
Način plaćanja: PayPal, Skrill, Devizni račun, Poštanskom uplatnicom, Slanje novca u vrednosnom pismu. Za BiH postoji mogućnost slanja pouzećem ( plaćanje prilikom preuzimanja )

NE PRODAJEM NISTA STO JE GMO, SVE VRSTE NABAVLJAM ISKLJUCIVO SA FITOSERTIFIKATIMA I PRVENSTVENO ZA SVOJU PORODICU. AKO IKO SUMNJA DA JE NESTO STO PRODAJEM GMO, FITOSANITARNA INSPEKCIJA MOZE IZVRSITI PREGLED - STO SE SVAKAKO DODATNO NAPLACUJE !

Detaljni opis

Opis: Mexican Hats, Grey Headed Coneflower, Upright Prairie Coneflower, Yellow Coneflower, Red Hats

Family: Asteraceae
Genus: Ratibida
Species: Columnifera
Synonym: Ratibida columnaris

Višegodišnja zimzelena zimootporna perena, pogodna za pokrivanje tla i za rezani cvet. Otporna na sušu, brzo se širi, ukoliko ne želite da se samorasejava - orežite je.

Kupujete 0,25gr / 300 semenki -+

Seme se seje direktnom setvom krajem jeseni/ proleća ili tokom cele god. ili u posudi- samo blago prekriti supstratom / zemljom i održavati umerenu vlažnost. Veoma lako klija i brzo raste.