OBJAVITE

Posao - Prodaja usluge pravljenja webstranice

Kategorija

Osnovne informacije

Obnovljen

Prije 4 dana

Detaljne informacije

Nudimo
Mogucnost ugovaranja pravljenja webstranica
Opis radnog mjesta
Prodaja
Vrsta zaposlenja
Honorarni posao
O poslodavcu
Fondacija Moje Bugojno - ne vladina organizacija iz Bugojna
Rok za prijavu
Nema roka
Radno vrijeme
Kad god zelite
Potrebna znanja i vještine
Prodaja.
Broj izvršitelja
Ostalo
Lokacija
Od kuce
Potreban probni rad

Ostale informacije

Vrsta oglasa
Prodaja
Datum objave
OLX ID
28468950
Broj pregleda
205

Uslovi prodaje

Kupac dođe na moju adresu, nakon telefonskog dogovora.

Kratki opis

Zaradite 50% provizije od prodaje web stranica!!!

Detaljni opis

Fondacija Moje Bugojno (fmb.ba) prikuplja donacije, a zauzvrat pravi klijentima webstranice.

Potreban je neko ko ce traziti, odnosno ugovarati klijente. Proviziju dobijete samo jedanput od pronalazenja jednog klijenta. Ako nadjete vise klijenata (x) onda dobijete x * proviziju. Klijent produzuje svoju stranicu svake godine, ali vi dobijete proviziju od samo prve godine.

Proces je slijedeci:
1. Vi nadjete klijenta. i ugovorite pravljenje webstranice. Nama proslijedite informacije o klijentu.
2. Klijent potpise ugovor s nama, i uplati donaciju.
3. Mi nakon klijentove uplate, isplatimo Vama 50% provizije od donacije.
4. Mi napravimo i odrzavamo klijentovu stranicu.
5. Vi trazite novog klijenta, i onda ispocetka.

Sta mozete prodati:
1. Staticnu prezentaciju firme - 100KM (vi zaradite 50KM, od svake ugovorene webstranice)
2. Dinamicki Wordpress portal - 250KM (vi zaradite 125KM od svake ugovorene webstranice)

Vise informacija mozete dobiti na info@mb.ba