OBJAVITE

SENZOR TEMPERATURE OPEL CORSA B,VEKTRA B,ZAFIRA B

SENZOR TEMPERATURE OPEL CORSA B,VEKTRA B,ZAFIRA B

Kategorija

Osnovne informacije

Cijena

24 KM

Stanje

Novo

Obnovljen

Prije 2 dana

OLX brza dostava

ZAPOČNI NARUDŽBU

Detaljne informacije

Vrsta
Temperature

Ostale informacije

Vrsta oglasa
Prodaja
Datum objave
OLX ID
21063996
Obnovljen
Prije 2 dana
Broj pregleda
1453

Zamjena

Korisnik ne želi zamjenu za ovaj artikal.

SENZOR TEMPERATURE OPEL CORSA B,VEKTRA B,ZAFIRA B



Kratki opis

Nov, original

Detaljni opis

066 262 283
CORSA B,TIGRA 1993.-2002
OMEGA B 1994.-2003.
VEKTRA B 1996.-2002.
ASTRA G,ZAFIRA A 1998.-2012.
FRONTERA B 1999.-2004.
AGILA 2000.-2012.
CORSA C 2001.-2012.
ASTRA H 2004.-2012.
ZAFIRA B 2005.-2012.

Ova stranica koristi kolačiće (eng. Cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom korištenja OLX.ba stranice prihvatate uvjete korištenja.